Humb jetën vozitësi i veturës, rrokulliset dhe del nga rruga

Gjilan – Në fshatin Zebincë të Novobërdës ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar përderisa ishte duke drejtuar veturën, për shkaqe të panjohura ka dalur nga rruga dhe është rrokullisur.

Si pasoj e aksidentit drejtuesi ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar ne Spitalin e Graqanicës ku rreth orës 22:15 ka ndërruar jete. Me vendim te prokurorit trupi i pa jete dërgohet ne IML për obduksion njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).