Humb jetën motoçiklisti, u aksidentua me veturë në rrugën Ferizaj – Gjilan

Gjilan – Në një aksident që ka ndodhur të enjten rreth orës 12:00, në rrugën Ferizaj – Gjilan në mes të një veture dhe motoçikletës, vozitësi i motoçikletës si pasoj e aksidentit e ka humbur jetën.

Njësitet e trafikut rajonal janë në vend të ngjarjes tha Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).