Hoxhaj: Jemi në Kuvend për t’i thënë jo zgjedhjes së Osmanit presidente

Kryetari në detyrë i PDK-së, Ennver Hoxhaj në seancën për zgjedhjen e presidentit, ka thënë se nuk ka pasur dëshirë për koncensues për zgjedhjen e presidentit nga Kurti e Osmani, raporton Ekonomia Online.

Ai tha se prania e tij dhe Bedri Hamzës në seancë është për të shprehur qëndrimin kudër zgjedhjes së Osmanit presidente.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS