‘Hijenat sociale’ Këngëtarja shqiptare reagon për Elvana Gjatën

Pas ngjarjes së ndodhur në lokalin në Ish Bllok të premten e shkuar, këngëtarja Elvana Gjata ka qenë më shumë se kurrë në qendër të vëmendejs.

Shkak kjo pasi në këtë ngjarje kriminale me 1 person të vrarë dhe dy të plagosur u përfshi dhe I dashuri I saj biznesmen.

Gjithashtu në vendin e ngjarjes ndodhej dhe Elvana. Teksa sulmet ndaj saj nuk kanë sosur dhe vetë këngëtarja u largua nga Shqipëria, Albërie Hadërgjonaj I ka dalë në krah.

“Kjo është Elvana. Të tjerat janë vrer i “hijenave të rrjeteve sociale”, ka shkruar ajo në një postim në Instastories./ Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).