Haziri viziton biznesin familjar “Art Dekor”, i uron për sukseset e arritura

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, i shoqëruar nga bartësi i listës zgjedhore, Avdyl Aliu dhe kandidati për Asamble, Isa Musliji, kanë vizituar kompaninë Art Dekor, ku janë pritur nga pronari, Jeton Veliu.

Kryetari Haziri e ka uruar pronarin Veliu për sukseset e arritura.

“Art Dekor është shembull i mirë se si zhvillohet biznesi familjar. E përgëzoj pronarin Jeton Veliu dhe iu uroj shumë suksese edhe në të ardhmen, duke u zotuar për bashkëpunim të vazhdueshëm”, ka thënë kryetari Hazri.

Kurse, pronari i Art Dekor ka falënderuar kryetarin Haziri për vizitën dhe ofrimin e bashkëpunimit të vazhdueshëm.

Ndryshe, kompania Art Dekor është themeluar në vitin 2002.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS