Haziri: Ta parandalojmë rikthimin e masave dhe mbylljen e jetës sonë prapë!

Gjilan – Koha me e rritë kujdesin. Sonte, nesër e çdo ditë. Të bashkohemi kundër rritjes së të infektuarve dhe ta parandalojmë rikthimin e masave dhe mbylljen e jetës sonë prapë ka shkruar Lutfi Haziri.

Postimi i plotë i Lutfi Hazirit

Një i varrosur sot e ngritë në 4 numrin e të vdekurve nga #COVID19.

12 raste sonte të konfirmuara me pozitivë dhe 20 të shëruar. Po ashtu, edhe për 13 raste me simptoma presin rezultatet nga IKSHP.

Koha me e rritë kujdesin. Sonte, nesër e çdo ditë. Të bashkohemi kundër rritjes së të infektuarve dhe ta parandalojmë rikthimin e masave dhe mbylljen e jetës sonë prapë!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).