Haziri: Selim Aliu ka qenë shembulli i një kryefamiljari e një gjilanasi

Gjilan – I prekur thellësisht me ndarjen nga jeta të ndërmarrësit të njohur të Gjilanit, Selim Aliu. Selimi ka qenë shembulli i një kryefamiljari e një gjilanasi ka thënë Lutfi Haziri.

Postimi i plotë:

Ai nuk ka pritur, por ka ecur, ka hapur shtigje në ditë të vështira, ka ngritur familjen e tij, ka punësuar shumë njerëz dhe vula e tij e ndërtimit të qytetit sot është e pashmangshme.
Për këto 30 vitet e fundit, me kompaninë e vizionin e tij, Selim Aliu ka lënë gjurmë në ndërtim, zhvillim dhe prosperitet të qytetit tonë.

Ngushëllimet më të sinqerta familjes Aliu, shokëve, miqve e farefisit. Lamtumirë, miku im i shtrenjtë!./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS