Haziri përkrah kuadrot e reja, Imran Haziri mbetet befasia e këtyre zgjedhjeve

Gjilan – Bashkëbisedim me të rinjtë nga Lagjja VIII, të cilët votojnë për herë të parë ka shkruar Lutfi Haziri.

Haziri ka përkrahur kuadrot e reja dhe i ka falënderuar ata për besimin e madh.”Do të mbetem gjithmonë, Luta juaj”
#LDKGjilan #LDK160

Ndërkohë befasia e këtyre zgjedhjeve mbetet Imran Haziri kandidat nga lagja e VIII, student i shkëlqyer.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS