Haziri: Kuvendi i madh i Degës ka me qenë model përfaqësimi i partisë së parë në Gjilan e Anamoravë

Gjilan – Lutfi Haziri thotë se duke parë angazhimin e shumë veprimtarëve nëpër nëndegë, Kuvendi i degës së LDK-së pritet të jetë model i përfaqësimit të partisë së parë në Gjilan e Anamoravë.

“Mbi 6 mijë pjesëmarrës në proces zgjedhor të LDK në Gjilan. Rreth 980 veprimtarë të zgjedhur nëpër nëndegë. Gjysma e tyre emra të rinjë. Kur ia shton kësaj edhe rininë e organizuar që e kemi, s’kemi çka me konstatuar ma shumë pos që Kuvendi i madh i Degës ka me qenë model përfaqësimi i partisë së parë në Gjilan e Anamoravë” ka shkruar Haziri nw rrjetet sociale./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).