Haziri kujton sulmet e 11 shtatorit, Amerika doli më e fortë dhe neve na falën paqen e sigurinë

Gjilan – Kjo datë shënon sulmin terrorist ndaj mikut dhe aleatit special të shqiptarëve dhe popullit të Kosovës ka shkruar Haziri.

“Kjo datë shënon sulmin terrorist ndaj mikut dhe aleatit special të shqiptarëve dhe popullit të Kosovës. Por, dolën edhe më të fortë e më të sigurtë dhe na falën neve lirinë, paqen dhe sigurinë” ka shkruar Lutfi Haziri./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).