Haziri kujton ngjarjen tragjike kur jetën e humbi afaristi Qerim Çoçaj

Gjilan – U bënë dy vjet nga përgjakja e 7 Marsit, ku afaristi e humanisti i njohur Qerim Çoçaj, u nda nga jeta duke bërë akt heroik dhe duke shpëtuar fëmijë në ngjarjen tragjike ka shkruar Lutfi Haziri.

“Familja duhet të jetë krenare që e patën, sikur që jemi edhe ne” ka shkruar Lutfi Haziri./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS