Haziri falënderon kompanitë gjilanase që u bënë krahë i mbështetjes kundër Covid-19

Gjilan – Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, i ka falënderuar kompanitë gjilanase, të cilat, sipas tij, u bënë krah i mbështetjes kundër virusit Covid-19.

“Faleminderit Furra Vëllezërit Çoçaj, AR Katana, SAS, kompanisë Drita, Ardian Zeka, Bom Market, DEA, Miros, Ibrahim Esati, barnatorja Rrom Farm, Artan Serrmaxhaj-Lanikas Group SH.P.K e autobartje Nanoli”, për mbështetjen e madhe ndaj Komunës në këtë fazë që po përballemi me pandeminë e Coronavirusit”, ka deklaruar Haziri, njofton kumtesa komunale.

Kryetari i Gjilanit ka inkurajuar edhe ndërmarrësit tjerë të Gjilanit që ta mbështesin Komunën, për ta parandaluar përhapjen e virusit kinez./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).