Harroni dietat, pini këtë lëng dhe shikoni si shfryhet stomaku

Kjo recetë jo vetëm se ju ndihmon të hiqni kilogramët tepricë, por e ndihmon edhe sistemin e tretjes.

Përbërësit: 5 kumbulla të thata, Një lugë fara liri, Një lugë fara çia, 2 gota qumësht bademi.

Përgatitja: Copëtoni kumbullat e më pas me përbërësit e tjerë i hidhni në blender dhe gjithçka i përzieni mirë. Përdorimi: Porsa të zgjoheni, e pini dhe mos konsumoni asgjë në gjysmë orën e ardhshme, apo deri në një orë. Nëse krahas këtij lëngu e anashkaloni dhe alkoolin, kilogramët shkrihen pa shumë mund.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS