Haradinaj: Kamenicën e kthyem në hartën e zhvillimeve

Kamenicë – Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj po qëndron në Kamenicë. Para qytetarëve të Kamenicës, ai ka kujtuar investimet që janë bërë në këto anë për një periudhë të shkurtër.

“E flasin numrat, shifrat e projektet. Kemi arritur një sukses bashkë. Në një mënyrë, Kamenicën, nga një vend i skajshëm diku e kemi kthyer në hartë të proceseve, në hartë të punës, në hartë të zhvillimit”, ka thënë ai./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).