Hapet rruga edhe në fshatin Selishtë

Gjilan – Bora që ra ditëve të fundit ka shkaktuar mjaft vështirësi në fshatrat kufitare. Me ndihmën e kompanisë “El – Bau” rruga është bërë e kalueshme edhe në fshatin Selishtë.

Banorët e fshatit Selishtë kanë falënderuar komunën e Gjilanit dhe kompaninë e pastrimit të rrugëve “El-Bau” që kanë bërë të mundur që edhe ky fshat të ketë qarkullim të lirë të automjeteve.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).