Hapen rrugët në Shahiq e Zhujë të Kamenicës

Kamenicë – Kryetari i Komunës së Kamenicëes Qëndron Kastrati ka njoftuar se po intervenohet në fshatrat e Malësisë dhe po sanohen e hapen rrugët në Shahiq e Zhujë.

“Po vazhdojmë me intervenime edhe në fshatrat e Malësisë. Hapja dhe sanimi i rrugës në Shahiq e Zhujë” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS