RCCOLA

Hapen qendrat e votimit në Mitrovicën e Veriut

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Janë hapur qendrat e votimit në Mitrovicën e Veriut. Sot do të votohet për ose kundër shkarkimit aktual të katër kryetarëve të komunës së Mitrovicës së Veriut, Leposaviqit, Zubin Potokut dhe Zveçanit, raporton Ekonomia Online.

Mobi Casa

Qendrat e votimit do të jenë të hapura nga ora 07:00 deri në 19:00