Haliti viziton punimet në ndërtimin e trotuarit përgjatë rrugës Viti – Pozheran

Viti – Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti dhe Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Vitisë, Naim Pira kanë vizituar sot punimet që po zhvillohen në ndërtimin e trotuarit përgjatë rrugës Pozheran- Viti.

Përndryshe ndërtimi i këtij trotuari është mirëpritur nga banorët pasi që ndikon pozitivisht në sigurinë e pjesëmarrësve në trafik në veçanti të këmbësorëve./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).