Haliti viziton punimet infrastrukturore të cilat po zhvillohen në territorin e Komunës së Vitisë

Viti – Sokol Haliti ka vizituar disa nga projektet e rëndësishme infrastrukturore.

1. Asfaltimin e rrugës në lagjen Shaqiri në fshatin Tërpezë.
2. Asfaltimin e rrugës “1 Tetori”, po ashtu në fshatin Tërpezë.
3. Punimet në ndërtimin e shkollës në Pozheran.
4. Punimet në ndërtimin e stadiumit ndihmës në Pozheran.
5. Ndërtimin e parkut të fshatit Sllatinë e Poshtme.
6. Fushën sportive në fshatin Sllatinë e Epërme.
7. Ndërtimin e kanalizimit të ambulantës në fshatin Remnik

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).