Haliti vizitoi punimet që po kryhen në kuadër të projekteve në fshatin Remnik

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë Sokol Haliti, ka vizituar projektet që po realizohen në fshatin Remnik.

Me këtë rast ai së bashku me një delegacion, ka parë nga afër punimet në ndërtimin e ambulantes së fshatit, si dhe fushën e futbollit dhe volejbollit në oborrin e shkollës fillore, “Hasan Ali Remniku”./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).