Haliti vizitoi fshatin Ramjan për të parë punimet në ndërtimin e trotuarit

Viti – Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti dhe Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Vitisë, Naim Pira kanë vizituar fshatin Ramjan.

Aty nga afër ata kanë parë punimet në ndërtimin e trotuarit në këtë fshat. Përndryshe banorët e Ramjanit kanë potencuar se ndërtimi i trotuarit rritë sigurinë e qytetarëve në trafik në veçanti të këmbësorëve./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).