Haliti priti në takim drejtorin rajonal të policisë kufitare

Viti – Në kuadër të bashkëpunimit mes Institucioneve komunale dhe mekanizmave të sigurisë, sot kryetari i komunës Sokol Haliti ka pritur në takim Nebih Aliun, drejtor i Drejtorisë Rajonale të Policisë kufitare për rajonin e Lindjes.

Në këtë takim u bisedua për thellimin e bashkëpunimit mes këtyre dy institucioneve, si dhe parandalimin e veprimtarive kundër ligjore, siç është kontrabandimi i mallrave etj./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).