Haliti në teren promovon edhe dy rrugë të asfaltuara, në Sllatinë të Epërme dhe Tërstenik

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Viti – Vazhdojnë punimet në komunën tonë pas shirave ka shkruar kreu i Vitisë Sokol Haliti.

Uji Dea

“Sot u asfaltuan dy rrugë të lagjeve. U asfaltua rruga “Zahir Mustafa” në Sllatinë të Epërme” dhe rruga “Ali Muhaxheri” në Tërstenik” ka shkruar Haliti në rrjetet sociale./rajonipress