Haliti inspekton projektet, Vitia së shpejti me objekt të ri për nevojat e administratës komunale

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë Sokol Haliti, ka vizituar ambientet e objektit të ri të Administratës Komunale, për tu njohur me ecurinë e punimeve, që tani janë në përfundim e sipër.

Ndryshe, pritet që së shpejti, ky objekt të jetë në funksion të organeve komunale, ku do të mundësohen kushtet më të mira për punë për personelin punonjës, por edhe për shërbimet e qytetarëve./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).