Haliti inspektoj disa projekte në qytetin e Vitisë

Viti – Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti ka vizituar dje punimet të bërë në asfaltimin e rrugës “Azem dhe Shotë Galica” në Viti e cila është realizuar në kuadër të projektit ndërkufitar “Crossborder” të Komisionit Evropian.

Ai po ashtu ka vizituar punimet që po zhvillohen në zgjerimin e rrugës tek shkollat e mesme në Viti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).