Haliti dhe Pira vizitojnë aneksin e rrugës Ramë Abdyli

Viti – Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti i shoqëruar nga Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Vitisë, Naim Pira kanë vizituar sot Pozheranin, konkretisht aneksin e rrugës Ramë Abdyli që u asfaltua.

Asfaltimi i kësaj rruge është mirëpritur nga banorët. Përndryshe Komuna e Vitisë po vazhdon me projekte të ndryshme në rregullimin e infrastrukturës rrugore në të gjitha lokalitetet e saj./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).