Halil Kastrati premton 50 shtëpi në Luginën e Preshevës për vitin 2020

Hoxha dhe humanisti Halil Kastrati nga Kosova zhvilloi një vizitë në Luginën e Preshevës, i cili premtoi 50 shtëpi në Luginë për vitin 2020.

Ai theksoi se këto do të ndërtohen me ndihmën e donatorëve./titulli/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).