“Hakmarrja”, e Ronela Hajatit

Ende pa e publikuar vodeoklipin, të cilin sapo e ka xhiruar, këngëtarja shqiptare Ronela Hajati ka bërë ‘namin’ në rrjetet sociale, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo në profilin e saj në Instagram, ka postuar një fotografi me pamje të ‘bishës’ nga skena e videoklipit, mirëpo ajo që lë mbresë, është mesazhi që përçon:Hakmarrja më e mirë, është të jesh ndryshe nga armiku yt.Mbaje mend, ka shkruar këngëtarja Ronela Hajati.

A thua vallë e ka në njejës, apo në shumës?

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).