Hajni vjedh 50 euro në një xhami në Miresh të Gjilanit

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Në fshatin Miresh, të Gjilanit është raportuar se një person i panjohur ka hyrë në xhami dhe ka vjedhur një shumë të parave (rreth 50 euro).

RCCOLA

Rasti po hetohet nga njësitet kompetente policore njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/