Fidanishtja

Hajni i guximshëm, hynë në një shtëpi dhe grabit portofolin

/ 1 minutë lexim

Kamenicë – Në fshatin Hogosht, të Kamenicës ankuesja femër kosovare ka raportuar se derisa ka qenë në shtëpinë e saj një i dyshuar i panjohur ka hyrë brenda shtëpisë dhe nga aty ka arrit të marr portofolin nga çanta e saj.

Fundamenti

I njëjti duke dal jashtë e kishte sulmuar ankuesen dhe kishte ikur nga vendi i ngjarjes. Rasti nën hetime njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/