Hajni hyn i maskuar dhe me thikë në një shtëpi në Viti

Viti – Viktima mashkull shqiptar ka raportuar se një person i maskuar me armë, i moshës rreth 25 vjeçar kishte tentuar me forcë të hyjë në shtëpinë e tij.

Policia në vendin e ngjarjes ka konfiskuar një thikë dhe nuk raportohet për të lënduar, Rasti është duke u hetuar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).