Hajni dërgohet në burg, kishte vjedhur portofolin me para dhe dokumente

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte vjedhur portofolin e ankueses femër kosovare në të cilin ankuesja kishte para dhe dokumente personale si dhe një telefon mobil.

Gjësendet e vjedhura janë konfiskuar nga i dyshuari dhe i janë kthyer ankueses. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS