Hajnat vjedhin kasafortën e xhamisë në Koretin

Kamenicë – Në fshatin Koretin, të Kamenicës ankuesi mashkull shqiptar ka raportuar se persona të panjohur kishin depërtuar brenda në xhami, dhe me mjete të forta kishin hapë një kasafortë dhe kanë vjedhë një shumë të parave vlera e të cilave nuk dihet.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).