Uji Dea

Hajnat vjedhin 20 mijë euro, arrestohen tre të dyshuar

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Gjilan – Në fshatin Kmetovc, raportohet se më 07.06.2024 janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit i kanë vjedhur viktimës mashkull kosovar 20 000 euro.

Uji Dea

Me vendim të prokurorit pas intervistimit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje dhe një tjetër është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/