Hajnat tentojnë ta vjedhin kishën katolike në Viti

Viti – Në rrugën “Brigada 173” në Viti ankuesi mashkull kosovar, raporton se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në Kishën katolike dhe përveç dëmeve materiale, nuk është vjedhur asgjë.

Është njoftuar prokurori, rasti mbetet nën hetime të mëtutjeshme njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS