Hajnat nuk vjedhin vetëm para, por edhe armë e fishekë

Gjilan – Në fshatin Pasjak, të Artanës ankuesi mashkull shqiptar ka njoftuar se nga persona të panjohur i është thyer shtëpia, ku nga aty i është vjedhur një pistoletë me leje, dy karikatorë me 16 fishekë të kalibrit 9 mm.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kurse rasti është cilësuar si vjedhje e rëndë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).