Hajnat në aksion, vjedhin dhe demolojnë gjatë natës tri kompani gjilanase

Gjilan – Në rrugën “Enver Miftari” në Gjilan ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se gjatë natës nga persona ende të paidentifikuar janë thyer dhe demoluar tri lokale te kompanisë.

Sipas ankuesit janë vjedhur para të gatshme, 10 kompjuter të llojeve të ndryshme, 3 telefona celular Iphone, 2 DVR, 2 TV dhe 2 kasaforta. Rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS