Fundamenti

Hajnat hynë në një objekt në Viti de marrin kasafortën me para

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Viti – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur kanë hapur me forcë kasafortën që gjendet brenda objektit dhe nga aty kanë vjedhur kasafortën në të cilën kishte para të gatshme.

RCCOLA

Rasti është nën hetime dhe nga policia është cilësuar si vjedhje e rëndë./rajonipress/