“Hajde baby thirrëm miss”, Ronela ia qet flakën instagramit me këtë foto

Ronela Hajati po vjen me këngë të re, ajo e ka paralajmëruar tash e disa kohë.

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se edhe njëherë ka dal në bikine.

Ajo duket shumë seksi edhe pse shpeshherë u kritikua për peshën.

“Hajde baby thirrem miss!” janë fjalët e saj të lëna në foto e që besohet të jetë teksti i këtij projekti./kosovasot/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).