Hadergjonaj sërish në formacionin bazë të Kasimpasës, starton edhe Sadiku kundër Antalyasporit

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadergjonaj është shartues për Kasimpasën në takimin e sotëm kundër Antalyasporit, shkruan “Zeri.info”.

Hadergjonaj është tash e një kohë që është i padiskutueshëm në formacionin bazë të skuadrës turke.

Në këtë përballje do të jetë në fushë nga minuta e parë edhe lojtari tjetër shqiptar, Loret Sadiku.

Përballja në fjalë i takon javës së 29-të në elitën e futbollit turk dhe fillon nga ora 14:00. /Zeri.info

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS