Hadergjonaj nuk e fsheh kënaqësinë e tij që po luan me Kosovë

Florent Hadergjonaj është një nga futbollistët më të mirë në fazën defanzive që ka Kosova.

Ylli i Huddersfield është shumë i kënaqur që po përfaqëson vendlindjen e tij.

“Kënaqësi të grumbullohesh nga vendlindja. Na presin dy takime të rëndësishme. Forca Kosova”, ka shkruar Hadergjonaj.

25 vjeçari ka bërë tri paraqitje me Kombëtaren e Kosovës, ky dy i ka luajtur nga 90 minuta. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).