Gruaja kërcënohet përmes telefonit nga bashkëshorti dhe kunati

Viti – Viktima femër kosovare ka raportuar se përmes telefonit është kanosur nga bashkëshorti i saj, i dyshuari mashkull kosovar, i cili gjendet në vuajtje të dënimit dhe kunati i saj i dyshuari mashkull kosovar, i cili gjendet jashtë Kosovës.

Në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit e cila vazhdon të hetohet njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS