Gruaja dhe djali e sulmojnë kryefamiljarin në Viti

Viti – Më 24.01.2022 viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshortja edhe djali i të dyshuarit kosovar.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS