RCCOLA

Gropa që po dëmton shumë automjete ndodhet në qendër të qytetit

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Kjo gropa midis qytetit ka shkaktuar shumë dëme në automjete ka shkruar asamblisti Kushtrim Kadriu.

Mobi Casa

“Kush bie në të e dëmton rrastë automjetin dhe ndoshta mund ta qet edhe ndonjë guri të veshkave. Kap more rregullojeni atë gropë ose vendosjani një arkë bunari” ka shkruar Kadriu në rrjetet sociale./rajonipress/