Grimerja e transformon Albërie Hadërgjonajn

Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja e njohur kosovare.

U bë pjesë e skenës para shumë kohëve dhe përherë ishte e përfolur në publik.

Albëria është shumë e komentuar sidomos për pamjen e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto, ku me grimin qe ka përdorur po duket goxha ndryshe.

E vitet kanë ndalur për Albërien, e cila po duket shumë joshëse.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS