Greta në përgatitje të këngës së re

Këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koçi, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram e ka paralajmëruar një hit.

Nën fotografinë e postuar ku shihet një mikrofon, Greta ka shkruar: “Duke punuar, një hit i ri”, njofton Klan Kosova.

Edhe pse ka pak ditë që këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të re “I besova”, ajo menjëherë ka nisur punën për projekte të reja që do të jenë të gatshme shumë shpejt.

Kujtojmë dy bashkëpunimet e saj me reperin Gold Ag që dolën të jenë shumë të suksesshme dhe të pëlqyera.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS