Greta Koçi sjell në versionin ‘remake’ këngën “Dola n’penxhere”

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Greta Koçi, ka publikuar këngën e re.

“Dola n’penxhere” mban titullin kënga e re e saj, të cilën e ka shoqëruar edhe me klip.

Artistja ka bërë një performancë të mrekullueshme, ndërsa është shfaqur në skena mjaft atraktive.

Tekstin e ka shkruar Armand Tribecka, ndërkohë që për muzikën është përkujdesur “United Records”.

Kjo njëherësh është një ‘remake’ modern i këngës “Dola n’penxhere”, e që më parë u këndua nga emra të mëdhenj të muzikës shqiptare.

Për klipin është përkujdesur produksioni nga Shqipëria, “Max Production”.

Greta përndryshe vazhdon t’i qëndrojë besnike stilit të saj si në këndim e veshje, e cila tashmë veçse ka fituar zemrat e publikut. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).