Greta Koçi shfaqet joshëse

Këngëtarja e njohur shqipëtare, Greta Koçi tash e sa kohë është pjesë e tregut. Ajo secilën këngë që e sjell në treg bëhet hit.

Mirëpo, përveq talentit të saj për muzikë dhe përkundër moshës, ka dhe një karakteristikë që çdo kush ja ka lakmi, e sidomos vajzat e reja, shkruan Kosova Sot.

Greta ka një trup të përsosur dhe nuk ngurron aspak ta shfaqë kudo që është. Së fundi, në instagramin e saj ka publikuar një foto me e veshur vetëm një rombadash ngjyrë të kuqe që i shkon shumë për shtati. Mos ndoshta është duke punuar në një projekt të ri, apo thjesht e ka hedhur aty si foto për adhuruesit e saj? Mbetet të shihet në ditët në vijim.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).