Greta Koçi publikon këngën “Ça m’bone”

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Greta Koçi ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Ça m’bone” është projekt i ri muzikor, i cili është publikuar i shoqëruar me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur vetë këngëtarja, ndërsa për videon ‘Magic Production’.

Dëgjojeni të plotë më poshtë!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS