Greta Koçi profesioniste në ‘photoshop’, fotografia e fundit e dëshmon

Emri i Greta Koçit po vazhdon të lakohet në media.

Por, përveç projekte të reja ajo është e komentuar edhe për ndërhyrjet me ‘photoshop’ që bën në imazhet që publikon në llogarinë e saj ‘Instagram’, shkruan Indeksonline.

Kjo gjë është vënë re edhe në fotografinë e fundit që ka postuar, e veshur në fustan të bardhë, Greta ka perfeksionuar linjat e saj me përdorimin e efekteve sidomos tek beli të cilin e bëri më të hollë se që e ka.

Ndërsa Greta është e përfolur edhe për ndërhyrjet plastike që ka bërë në fizikun e saj, por që ajo asnjëherë nuk i komentuar./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).